Namu idejos. Namų idėja - Įmonės aprašymas:


Susipažinkite su Danute ir užsukite į jos naują, šviesią ir svetingą svetainę.

namu idejos

Moraliai pasenęs interjeras Paklausta, ką norėtų pakeisti savo svetainėje, namų savininkė prisipažino, kad ją erzina viskas. Labiausiai slegia senos užuolaidos, tamsūs baldai ir prieš kelis dešimtmečius tapetais išklijuotos sienos.

namu idejos

Danutė svajojo apie erdvią svetainę, kurioje norėtųsi būti ir atsirastų vietos pasikviesti drauges, nes iki šiol svečius priimdavo virtuvėje.

Taip pat namu idejos kampelio sau, kur galėtų namu idejos prisėsti su knyga ar pažiūrėti mėgstamą laidą iki šiol tai daryti nebuvo patogu, nes sofa stovėjo šonu į televizorių.

namu idejos

Nors kambario plotas nemažas, čia telpa tik didelė sekcija ir minkštųjų baldų komplektas su staliuku. Masyvūs baldai ir tamsios spalvos vizualiai sumažina erdvę.

namu idejos

Moteris sakė neįsivaizduojantis savo namuose drastiškų sprendimų ir ryškių spalvų, todėl jos svetainę papuošė moderni klasika: šviesios pastelinės spalvos, elegantiški baldai ir šiais metais itin madingi natūralūs pluoštai, kaip džiutas ir rotangas. Dabar joje yra trys zonos: skaitymo, daiktų laikymo ir svečių.

Argi ne puiki vieta pokalbiams su draugėmis? O kad močiutė galėtų sekti pasakas ne tik dienomis, bet ir prieš miegą, namu idejos dviejų krėstų Toma pastatė grindinį-skaitymo šviestuvą. Toma suprojektavo spintelių derinį BESTÅ, kurį sudaro trys dalys: uždaros ant žemės statomos spintelės, sieninės spintelės su stiklinėmis durimis ir TV staliukas.

namu idejos

Šioje svetainėje labiausiai tiko toks derinys, tačiau jeigu norite pritaikyti spinteles BESTÅ savo namuose, tai galite nesunkiai padaryti, naudodamiesi nemokama internetine planavimo programa. Spintelių rėmai parduodami atskirai nuo fasadų, todėl turite laisvę rinktis tuos, kurie jums gražiausi.

namu idejos

Taip pat galite rinktis, ar baldai bus su rankenėlėmis, ar atidaromi spustelėjus turime specialių mechanizmųsu kojelėmis, su viršutinėmis plokštėmis ar be jų.